czwartek 21 Wrz 2017

1 Konkurs Wiedzy o Turystyce już 23 lutego 2012 r.

1 Konkurs Wiedzy o Turystyce jest przedsięwzięciem skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy kształcą się na kierunkach: technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa i innych.

23 lutego 2012 r. o godz. 1000 w Auli im. L. Deca w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy zgłoszą swój udział w konkursie, będą mieli możliwość zweryfikowania swojej wiedzy oraz zdobycia atrakcyjnych nagród.

Uczestnicy w przeciągu 60 minut rozwiążą test jednokrotnego wyboru, który będzie składał się z 25 pytań zamkniętych i 3 otwartych. Prace konkursowe będą oceniane przez Komitet Organizacyjny Konkursu. Maksymalna liczba uczestników z jednej szkoły to 5 uczniów.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach. W pomoc organizacyjną włączył się także Zespół Szkół nr 1 w Czeladzi.

Patronat honorowy